cuptor

Produsul alimentar surpriză care te ajută să scapi de...

Citeste mai mult»
Horia Brenciu

Cât cer vedetele pentru a oferi un eveniment privat...

Citeste mai mult»
Liam Payne

Moartea cântărețului Liam Payne în Argentina. Acuzațiile...

Citeste mai mult»
mic dejun

De ce nu ar trebui să mâncați același mic dejun în...

Citeste mai mult»
Andrei

Dezvăluiri cutremurătoare despre moartea lui Andrei...

Citeste mai mult»
Gomez si Benny Blanco

Benny Blanco afirmă că este foarte speriat că Selena...

Citeste mai mult»
adela

Adela Popescu, confesiuni emoționante despre copilăria...

Citeste mai mult»
Nicole Kidman

Locuinţa lui Nicole Kidman şi Keith Urban din Los Angeles...

Citeste mai mult»
A$AP Rocky

Rapperul A$AP Rocky, găsit nevinovat într-un caz de...

Citeste mai mult»
caragea

Corina Caragea și-a câștigat primii bani la 15 ani. Ce...

Citeste mai mult»
 Kim Sae-ron

Actriţa sud-coreeană Kim Sae-ron a fost găsită moartă în...

Citeste mai mult»
shakira

Shakira a schimbat versurile melodiei „Don't Bother”...

Citeste mai mult»
Mihaela Bilic

Mâncarea pe care Mihaela Bilic o recomandă de cel puțin...

Citeste mai mult»
Brian Molko

Solistul trupei Placebo, inculpat în Italia. A numit-o pe...

Citeste mai mult»
Jay-Z

Plângerea prin care rapperul Jay-Z era acuzat de violarea...

Citeste mai mult»
shakira

Shakira şi-a anulat concertul de la Lima. Superstarul...

Citeste mai mult»
Kate si William Ziua Îndrăgostiților

Prințul William și Kate au marcat Ziua Sfântului Valentin...

Citeste mai mult»
Lars von Trier

Regizorul Lars von Trier a fost internat într-un centru...

Citeste mai mult»
Kevin Spacey

Noi acuzații de abuzuri sexuale aduse împotriva lui Kevin...

Citeste mai mult»
Lady Gaga

Lady Gaga va susține un mega-concert gratuit la Rio de...

Citeste mai mult»
madonna

Madonna, dezvăluiri despre aventura cu Michael Jackson....

Citeste mai mult»
shakira

Shakira şi-a început primul turneu mondial după şapte ani...

Citeste mai mult»
copil

Casa regală a Suediei a anunțat prenumele prințesei...

Citeste mai mult»
Harry

„Are suficiente probleme cu soția. Este groaznică”. Trump...

Citeste mai mult»
Andreea Marin

Andreea Marin a dezvăluit cum a slăbit 20 de kilograme:...

Citeste mai mult»
William si Kate

Prinţul William şi Kate nu vor participa la ceremonia...

Citeste mai mult»
inele

Cele mai dorite inele de logodnă în 2025

Citeste mai mult»
Kendrick

Kendrick Lamar a adus muzica hip-hop în centrul Super...

Citeste mai mult»
 Taylor Swift

Donald Trump a ironizat-o pe cântăreaţa Taylor Swift,...

Citeste mai mult»
Ed Sheeran

Ed Sheeran a cântat în stradă în India iar Poliţia i-a...

Citeste mai mult»
mark

Pentru actorul care l-a interpretat în 'The Social...

Citeste mai mult»
Karla Sofia Gascon

În urma controverselor, Karla Sofia Gascon anunță că 'va...

Citeste mai mult»
Kanye West

Kanye West anunţă că a fost diagnosticat cu autism

Citeste mai mult»
Sabato

Casa de modă Gucci se desparte de directorul său de...

Citeste mai mult»
Anna Wintour

Anna Wintour, redactor-șef al revistei Vogue, decorată cu...

Citeste mai mult»
BS

Black Sabbath anunţă un concert uriaş în oraşul natal...

Citeste mai mult»
sandra bullock

Sandra Bullock îşi avertizează fanii cu privire la...

Citeste mai mult»
bianca

Bianca Censori ar putea face închisoare din cauza...

Citeste mai mult»
Baldoni și Lively

Prima audiere în procesul dintre Justin Baldoni și Blake...

Citeste mai mult»
Travis si Taylor

Travis Kelce spune că trebuie să se inspire din energia...

Citeste mai mult»

De ce ti-ai lua nepoata de sotie?

De în Monden 15 iul 2009
Si asta nu e tot. Despre "intrusa" din patul lui Moga si despre travestitul care o face pe Madonna stiati? Ei, bine, iata ce zic ziarele!
Morgan Freeman isi ia nepoata de sotie

La 72 de ani, Morgan Freeman isi retraieste tineretea alaturi de nepoata sa vitrega E`Dena Hines, de 27 de ani. Actorul a decis sa rupa mariajul de 25 de ani cu Myrna Colley-Lee pentru a se dedica intru totul nepoatei. Conform revistei americane "National Enquirer", relatia dintre Freeman si E`Dena Hines dureaza de peste 10 ani. Timp in care E`Dena a locuit in aceeasi casa cu Myrna si Freeman.

Pana azi era idolul meu. Ma rog, unul dintre ei! Ma gandeam la el ca la un bunic.Dar invers?..

http://www.click.ro

Iulia l-a prans pe Moga cu alta in pat

Povestea de iubire dintre Iulia Vantur si Marius Moga pare sa fi intrat pe fagasul normal. Lucrurile nu sunt insa nici pe departe asa. Dat fiind motivul despartirii, blonda nu este foarte convinsa ca relatia lor, reinnodata, va merge. Recent, vedeta de la Acasa TV a avut un moment de totala sinceritate si le-a marturisit prietenelor ei de ce l-a parasit pe Moga in urma cu cateva luni.Luata de val intr-o discutie privata in sanul anturajului, blonda a povestit cu lux de amanunte, spre stupoarea celor prezenti, ca a fost inselata!!! Iulia a marturisit ca ghinionul a facut ca in noaptea aceea, undeva la inceputul lui februarie, sa nu doarma acasa la Moga. Conform planului, imediat dupa stirile matinale de weekend pe care le prezinta la Pro TV, Iulia Vantur ar fi trebuit sa ia avionul de Iasi, pentru o scurta vizita la parinti. Din nefericire, inainte de a ajunge la aeroport si-a adus aminte ca a uitat ceva la iubitul ei acasa, asa ca a facut un scurt ocol. De parca totul s-ar fi desfasurat dupa un scenariu prost, in momentul in care a intrat in casa, a vazut, langa usa, o pereche de incaltari de dama. Suspectand ca iubitul ei nu e singur, a pornit ghiulea catre dormitor.
Actiunea palpitanta a povestii Iuliei, care i-a tinut prietenele cu sufletul la gura, a atins cote maxime in momentul in care vedeta le-a marturisit ca a gasit o femeie goala, dormind in patul ei. In aceste conditii, despartirea s-a produs de la sine, fara prea multe explicatii, insa Marius nu a renuntat niciun moment la iubirea Iuliei, reusind in cele din urma sa o impace.

Si cand te gandesti ca Moga a scris cu manuta lui o piesa cu o poveste asemanatoare! Sa fi avut o presimtire? "Ei se iubeau sus in camera mea/ Pe patul meu si pe muzica mea"

http://www.cancan.ro

Ioana Tariceanu, gata sa cada pe strada

Se pare ca Ioana Tariceanu are probleme serioase de sanatate si suporta dureri ingrozitoare, care pur si simplu o cocoseaza. Paparazzii CANCAN au surprins-o ieri dupa-amiaza, cand parca masina langa o clinica din Bucuresti. Sotia ex-premierului a iesit cu greutate din masina, a inchis usa incet, apoi s-a sprijinit de masina, cu fata schimonosita de durere. A facut cativa pasi, tinandu-se cu o mana de pantece, iar cu cealalta de masina. Durerile au covarsit-o si, pur si simplu, a fost nevoita sa se opreasca, indoindu-si corpul de atata suferinta. Dupa cateva clipe de odihna ea a pornit din nou catre clinica in apropierea careia parcase masina.

Criza, dom'le, criza! (De stomac, de ficat, economica..)

http://www.cancan.ro

Daniela Crudu a dansat pentru patroni

A cunoscut succesul dansand provocator in diverse cluburi din Bucuresti si din tara, in scurt timp devenind una dintre cele mai ravnite si mai bine platite animatoare: 600 de euro pentru o seara de coregrafie sexy si striptease. Este vorba despre Daniela Crudu, "vecina" matinalilor Razvan si Dani.Libertatea v-o prezinta astazi pe Daniela Crudu intr-o ipostaza inedita. Se intampla prin 2007, cand tanara, care la acea vreme avea doar 18 ani, a fost recomandata de chelnerii restaurantului Herastrau sa presteze la sindrofia de final de an a unei firme. "Am zis sa-i facem o surpriza patronului, sa luam o fata care sa faca striptease pentru el. N-am stiut cine este pana cand am vazut-o intr-un ziar si am recunoscut-o", a declarat unul dintre participantii la acel eveniment.

Si unde va asteptati sa debuteze? La Uniunea Scriitorilor?

http://www.libertatea.ro

Michael 30 de tipuri diferite de pastile

Kathryn Buschelle, o fosta asistenta medicala care a lucrat pentru unul dintre chirurgii esteticieni ai lui Michael Jackson, iese la rampa cu dezvaluiri socante. Femeia pretinde ca dependenta artistului de sedativul Diprivan era atat de mare, incat nu de putine ori acesta zacea ca paralizat chiar si 72 de ore din cauza efectelor medicamentului.
"Michael a inceput sa fie dependent de Diprivan din clipa in care a devenit obsedat de culoarea pielii, prin anii '80. Se supunea frecvent unor chinuitoare interventii cu laserul pentru albirea tenului, motiv pentru care trebuia anesteziat", a declarat Buschelle.
"Dupa ce i se administra Diprivan, Jackson era inert ca o mumie", a mai povestit asistenta. De altfel, jurnalistii americani au descoperit ca in ultimele sase luni, Michael Jackson ar fi luat mai bine de 10.000 de pastile de 30 de tipuri diferite.

Not good, man, not good!

http://www.cancan.ro

Michael dorea sa infieze un copil roman

Cand a vizitat Romania, in 1992, Michael Jackson a vrut din tot sufletul sa adopte un copil. Mama micutului adoptat urma sa fie nimeni alta decat actrita Brooke Shields. Aceasta recunoaste intr-un interviu acordat recent: "Niciodata nu m-a cerut de sotie in mod direct. Era prea timid. Insa mi-a spus de nenumarate ori: "De ce sa nu adoptam un copil impreuna? Simt ca ar trebui sa facem asta din tot sufletul meu". Asta era inainte sa se casatoreasca cu Lisa Marie Presley. Imi pare atat de rau ca n-am apucat sa adoptam un copil din Romania. Stiu ca am fi salvat un suflet", a declarat actrita.

Vezi, Madonna, ca si Romania e buna pentru adoptii?

http://www.click.ro

Reese Witherspoon, cu alcoolul in sange

"Blonda de la Drept" a facut-o lata! Interpreta personajului principal din celebrul film, Reese Witherspoon, a fost surprinsa intr-o ipostaza deloc placuta. Profitand de faptul ca buna ei amica, cantareata Jenny Lewis, a sustinut un concert pe arena Hollywood Bowl, vedeta a mers la show ca sa se mai relaxeze. Insa acolo, ea a fost cea care s-a dat in spectacol, consumand alcool pana n-a mai stiut de ea. Atat la intrarea in arena unde a avut loc concertul, cat si la plecare, Reese Witherspoon a fost surprinsa cu cate o sticla de bere in mana. Si pe durata show-ului, blonda a baut bere dupa bere, alcoolul in exces punandu-si puternic amprenta asupra comportamentului ei.

Girls just wanna have fun!

http://www.cancan.ro

Travestitul Madonna castiga anual 60.000 de euro

Travestitul chilian Elias Figueroa, de 28 de ani, isi castiga existenta imitand-o pe Madonna la diferite evenimente mondene. Elias se descurca atat de bine incat castiga anual 60.000 de euro, iar la spectacolele lui vin chiar si 20.000 de persoane.

Vai de mine! Tot asta va canta si in parcul Izvor??

http://www.cancan.ro

Britney, din nou insarcinata?

Britney Spears s-a ingrasat sase kilograme in doar o luna, relateaza site-ul Contactmusic. Greutatea cantaretei a crescut vertiginos in urma pauzei pe care aceasta o face in noul ei turneu, iar acum este nevoita sa scape cat mai repede de kilogramele in plus, pentru a nu se face de ras pe scena. "A plans mult, spunand ca oamenii o considera din nou grasa. Britney ar trebui sa manance peste, pui si legume", a dezvaluit o sursa. Noua silueta a divei a lasat loc la speculatii conform carora, Britney ar fi din nou insarcinata.

Da, cu ceva junk food.
 
http://www.click.ro

Anca Badiu, terorizata de fostul iubit

Anca Badiu traieste de o buna perioada de timp clipe de cosmar, fiind hartuita si urmarita de un barbat cu care a avut o relatie si care nu vrea sa renunte la ea, desi totul s-a terminat intre cei doi. Daca pana acum barbatul se limita doar la a o ameninta pe Badiu, in ultimele zile lucrurile s-au agravat, cantareata fiind agresata, iar masina acesteia distrusa de fostul iubit. Anca Badiu a fost zilele trecute la politie pentru a face o plangere penala impotriva fostului iubit, deoarece nu mai suporta sa fie terorizata. Potrivit surselor noastre, cantareata a decis sa faca acest lucru, dupa ce a fost agresata fizic in timp ce se afla pe litoral. "Era la o terasa, iar, la un moment dat, a aparut individul respectiv, care a inceput s-o ameninte, spunandu-i ca, daca nu va relua relatia, nu-i va fi bine. Anca a incercat sa-l linisteasca si sa-i explice ca totul s-a terminat, insa barbatul a devenit violent, a impins-o de pe scaun si a vrut s-o loveasca in timp ce ea se afla la pamant, iar daca nu intervenea lumea cred ca o nenorocea. Este un individ extrem de violent, un psihopat, desi cand l-a cunoscut parea un om normal", au declarat sursele.

Poate ca Anca uitase capota deschisa si individul a fost saritor si a inchis-o.

http://www.cancan.ro

Cum ingroapa jurnalistii mizeria!

Pentru un cuplu ca Oana si Cosmin Stan, relativ proaspat casatoriti, un catel este o alternativa preferata unui copil de-adevaratelea si, prin urmare, cei doi doresc sa il ia pretutindeni cu ei. Chiar si pe plaja, desi acest lucru este strict interzis prin lege. Cum placutele de avertizare deseori lipsesc din locurile in care ar trebui sa se afle, se pare ca prezentatorul postului Realitatea TV nu a stiut acest lucru. Insa nu prezenta catelului pe o plaja publica a atras atentia, ci faptul ca acesta si-a facut nevoile nu departe de malul apei, chiar langa prosopul pe care sotia lui se odihnea la soare. Pentru ca nu a vrut sa o deranjeze, Cosmin s-a gandit ca ar spala foarte repede rusinea, daca ar acoperi mizeria facuta de catel cu nisip, ca si cand nimic nu s-ar fi intamplat, in loc sa o stranga intr-o punguta pe care sa o arunce ulterior la gunoi. Jurnalistul a gasit astfel o metoda total neortodoxa pentru a scapa de amenda.

Va puneti cu jurnalistii? Cum pot ei sa gaseasca sau sa ascunda tot felul de probe!

http://www.cancan.ro
Tag-uri: , , , ,
Ti-a placut acest articol? Urmareste-ne si pe FACEBOOK

Adaugă un comentariu 0

Intră în contul tău sau înregistrează-te pentru a posta un comentariu.

Alte articole din Monden
Cele mai citite
Azi
Săptămânal
Lunar

Newsletter

Cele mai comentate
Felicitari pentru femei deosebite
-3°
Bucuresti
-2°
Bucuresti-zona centrala
-5°
Bucuresti-zona periferica
-4°
Alba Iulia
-3°
Alexandria
10°
-2°
Arad
-3°
Bacau
-2°
Baia Mare
-5°
Bistrita
-2°
Botosani
-3°
Braila
-5°
Brasov
-2°
Buzau
-3°
Calarasi
-4°
Cluj-Napoca
Constanta
-4°
Craiova
-5°
Deva
-3°
Drobeta-Turnu Severin
-4°
Focsani
-2°
Galati
-3°
Giurgiu
-2°
Iasi
-8°
Miercurea Ciuc
10°
-2°
Oradea
-3°
Piatra Neamt
-2°
Pitesti
-4°
Ploiesti
12°
-3°
Resita
-3°
Rimnicu Vilcea
-2°
Satu Mare
-6°
Sf. Gheorghe
-6°
Sibiu
-4°
Slatina
-4°
Slobozia
-4°
Suceava
10°
-2°
Timisoara
-4°
Tirgoviste
-6°
Tirgu Jiu
-4°
Tirgu Mures
-1°
Tulcea
-3°
Vaslui
-3°
Zalau
22 feb