Michelle Trachtenberg

Actriţa americană Michelle Trachtenberg a murit din cauza...

Citeste mai mult»
a

The Who s-a despărţit de bateristul Zak Starkey din cauza...

Citeste mai mult»
George Clooney

George Clooney explică de ce i-a cerut lui Joe Biden să...

Citeste mai mult»
Harvey Weinstein

Harvey Weinstein, rejudecat la New York

Citeste mai mult»
Harry

Harry și Charles rămân 'distanți', conform unor surse

Citeste mai mult»
gene

Înainte de moartea sa, soția lui Hackman a căutat...

Citeste mai mult»
ceas

Un ceas de buzunar care a aparținut unui pasager de pe...

Citeste mai mult»
capsula

Capsula Blue Origin cu cele şase femei vedetă la bord,...

Citeste mai mult»
Johnny Depp

Johnny Depp şi Penelope Cruz, în thrillerul „Day Drinker”...

Citeste mai mult»
Gene Hackman

Proprietatea lui Gene Hackman a fost infestată de...

Citeste mai mult»
ciocolata

Cât de sănătoasă este ciocolata neagră. Iată ce spun...

Citeste mai mult»
Katy Perry

Blue Origin a încheiat cu succes zborul spațial la care...

Citeste mai mult»
Sean „Diddy” Combs

Avocaţii lui Sean „Diddy” Combs vor să cunoască opiniile...

Citeste mai mult»
bebelus

O femeie a născut copilul unui alt cuplu după ce o...

Citeste mai mult»
eric

Eric Dane, actorul din "Euphoria" şi "Grey's Anatomy",...

Citeste mai mult»
Val Kilmer

Cauza oficială a morţii actorului Val Kilmer, starul din...

Citeste mai mult»
Jennifer Lopez

Kazahstanul se așteaptă la încasări de 12 milioane de...

Citeste mai mult»
anjelica

Actrița Anjelica Huston dezvăluie că a trecut printr-o...

Citeste mai mult»
Michelle Obama

Michelle Obama a vorbit într-un podcast despre zvonurile...

Citeste mai mult»
william

Prințul William și-a angajat avocații care au ajutat-o pe...

Citeste mai mult»
vandici

Ilinca Vandici a ales să acorde o nouă șansă iubirii,...

Citeste mai mult»
Regina Camilla

Regina Camilla și-a celebrat aniversarea căsătoriei cu...

Citeste mai mult»
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez a inclus România în turneul ei „Up All...

Citeste mai mult»
paul

Paul Schrader, scenaristul filmului "Taxi Driver", acuzat...

Citeste mai mult»
Meghan Markle

Ducesa de Sussex s-a confruntat cu complicații medicale...

Citeste mai mult»
Robert de Niro

Robert De Niro va primi Palme d'Or-ul onorific al...

Citeste mai mult»
Michael Schumacher

Michael Schumacher a devenit bunic pentru prima oară....

Citeste mai mult»
Maya

O româncă a uimit juriul Britain's Got Talent cu...

Citeste mai mult»
Eminem

Eminem a devenit bunic. Fiica rapperului, Hailie Jade...

Citeste mai mult»
mark

Zuckerberg și-a cumpărat o vilă în Washington. Suma...

Citeste mai mult»
Tom Cruise

Tom Cruise i-a adus joi un omagiu lui Val Kilmer, rivalul...

Citeste mai mult»
Russell Brand

Russell Brand a fost pus sub acuzare pentru viol de...

Citeste mai mult»
alexandra stan

Alexandra Stan, după ce a fost surprinsă cu noul iubit:...

Citeste mai mult»
dana nalbaru bebe

Dana Nălbaru, deranjată de agitația dintr-un oraș: „Abia...

Citeste mai mult»
 Daniel Craig

Producţia următorului film „James Bond” începe la Londra:...

Citeste mai mult»
Val

Val Kilmer, starul de cinema care i-a interpretat pe...

Citeste mai mult»
Ioana Pavelescu

Actriţa Ioana Pavelescu, recompensată cu Premiul pentru...

Citeste mai mult»
indulcitori

De ce sunt periculoși îndulcitorii artificiali

Citeste mai mult»
telefon

Interzicerea telefoanelor nu le oferă copiilor o relație...

Citeste mai mult»
Gene Hackman

Un judecător a interzis publicarea fotografiilor cu...

Citeste mai mult»

La 83 de ani, "consolat" dupa divort de 3 amante adolescente

De în Monden 18 sep 2009
Pentru ca "regele playboy" a avut destule motive de stres in ultima perioada, printre care si recalcitranta sa sotie, tinerele sale iubite, adolescentele de 19 ani Kristina si Karissa Shannon (cele doua sunt nu numai surori, dar si gemene!), au decis sa-si monteze in dormitor o bara de striptease pentru a-i mai insenina fruntea iubitului lor in varsta de 83 de ani.

Sa ma lamureasca si pe mine cineva. Au reusit ori ba?

http://www.click.ro

Zavo, scorpie la OTV

Nici nu a inceput noua ei emisiune la OTV, ca Oana Zavoranu a concediat deja cativa dintre reporterii din echipa cu care lucreaza. Pe la colturi, despre ea se spune ca e o adevarata scorpie, iar angajatii ramasi se tem de furia vedetei, care i-a avertizat din start ca, daca nu-i aduc cele mai tari subiecte, vor ingrosa randurile somerilor.

Ma intreb insa care sunt criteriile dupa care prezentatoarea de la OTV masoara competenta unor reprorteri. Pentru ca la ce emisiuni face ar putea sa colaboreze bine cu cei de la Circul Globus.

http://www.libertatea.ro

Charlize Theron si dependenta de sex

Frumoasa actrita Charlize Theron sustine ca intelege foarte bine cum sa fii dependent de sex si ca este foarte constienta cata suferinta si confuzie implica acest lucru.

"Cunosc multi parinti ai caror copii sufera din cauza dependentei lor, pentru ca acestia simt ca o ruptura este inevitabila. Ce e mai grav este faptul ca fiind dependent nu inseli persoana de langa tine constient, pur si simplu creierul iti dicteaza sa faci asta. E ca si cum ai fi dependent de heroina sau alcool", a declarat Charlize.

Inca o data vedem ca viata vedetelor nu este chiar asa de stralucitoare precum pare!

http://libertatea.ro

Adrian Filote, soferul Columbencei, neaga ca ar fi facut sex pe bani

Adrian Filote, 25 de ani, actualul sofer al Monicai Columbeanu, neaga faptul ca s-ar fi prostituat vreodata in China sau Taiwan, asa cum s-a vehiculat, zilele trecute, in presa. El recunoaste ca a fost dansator erotic, dar sustine ca niciodata nu a prestat servicii sexuale femeilor cu bani care l-ar fi ofertat. Mai mult, el considera ca nu si-a incheiat cariera ca stripper si ca in paralel cu slujba de sofer va continua cu dansul.

Stiti vorba aia: Si se jur ca nu fura, dar l-am prins cu rata-n gura!

http://libertatea.ro


Angelina Jolie a cerut stomatolog in Romania


G. Kosinski, managerul Angelinei, a solicitat in numele ei serviciile exclusive ale unui stomatolog. Asta inseamna ca, timp de trei zile, un cabinet va sta inchis, iar personalul sau pregatit sa lucreze 24 de ore din 24 si, eventual, sa se deplaseze la hotelul vedetei in cel mai scurt timp posibil daca acest lucru este necesar. Avem nevoie ca aceasta sa fie exclusiv la dispozitia noastra pentru intreaga perioada, le-a cerut managerul Angelinei, G. Kosinski, organizatorilor romani

Pai doar capsunarii sa vina sa-si repare dintii in tara? Daca tot o sa vina benevol la evenimentul caritabil, macar sa se aleaga si ea cu ceva! Nu?

http://www.cancan.ro

Crudu si-a etalat balcoanele pe scena

Asistenta matinalului de la Antena 1 a demonstrat, o data in plus, ca in vocabularul ei nu exista cuvantul inhibitie. La ultima prezentare la care a luat parte, o colega de scena mai sugubeata a vrut sa arate publicului ca Daniela chiar are cu ce si i-a dat, subtil, bluza jos. Ramasa doar in sutien, bruneta nu s-a intimidat, ba mai mult, a zambit larg, dar a uitat sa-si mai puna bluza inapoi.

Etaleaza si ea ce are? Doar nu o sa vorbeasca acum despre comunitatile autopoietice.

http://www.cancan.ro


Otil a ramas fara masina

Desi are patru motociclete, matinalul Antenei 1 apeleaza la prieteni. Dupa ce a returnat autoturismul de teren obtinut in baza unui contract de imagine, terminat in urma cu cateva saptamani, Dani nu mai are cu ce sa plece la drum lung.

Saracul de el. Si Mihaela e atat de departe pentru a-l putea ajuta!

http://www.cancan.ro

Amanta lui Berlusconi si sora ei, lux pe banii clientilor

Au lasat casa saracacioasa de la Zarnesti pentru o viata lipsita de griji in Italia. Click! va prezinta, in exclusivitate, fotografii cu surorile Visan de pe Coasta de Azur, unde sunt inconjurate de barbati potenti financiar.

Eu nu vad barbatii! Dar sigur sunt si ei pe acolo, pe undeva!Nu se poate fara!

http://www.click.ro

Smiley a plecat din casa lui Moga

Solistul si-a facut si el vila la Cernica si va fi vecin cu Marius Moga, Andreea Banica si Catalin Maruta.

Viata in sase pe care o duceau pana acum e istorie. Smiley, Marius si Iulian Moga incep sa se aseze la casele lor si sa lase in urma "casa Big Brother" din Pipera.

Se sparge gasca nebuna. Daca pana acum locuiau sase intr-o vila, platind 3.000 de euro chirie, acum, fratii Moga si Smiley se muta, incet-incet cu iubitele lor.  

Dehh. Vine o varsta la care trebuie sa mai renunti la "nebuniile tineretii" si sa te pui la casa ta. Si daca tot s-au ieftinit casele de ce sa nu profite?!

http://www.click.ro

Prodanca: "Mi-a plecat bona, caut filipineza!"

Anamaria Prodan este trista. Dadaca celor trei copii ai ei si-a facut bagajele. Nici vorba de nemultumiri financiare sau neintelegeri! Pur si simplu, Elena vrea sa se aseze la casa ei, pregatindu-se de nunta.

Ce sa zic! Vrea filipineza!? Dar romancele ce au draga? Oricum daca o sa o gaseasca ar fi cazul sa fie trecuta de prima tinerete, sa nu-l imbie pe Reghe cu vreun masaj... Asiaticele sunt foarte pricepute!

http://www.click.ro

Lazarut s-a intors la nepotul lui Brancusi


Aventura estivala pe care a trait-o alaturi de Codin si presupusa idila cu Florin Chilian au cam tulburat-o pe Raluca Lazarut. Dar iata ca vedeta are sanse mari sa se linisteasca sentimental, impacandu-se cu Vlad Brancusi, cel care i-a stat alaturi patru ani.

Si eu m-as fi intors. Doar e nepotul lui Brancusi, sigur are foarte multe calitati!

http://www.click.ro

Tag-uri: , , , , , , , ,
Ti-a placut acest articol? Urmareste-ne si pe FACEBOOK

Adaugă un comentariu 0

Intră în contul tău sau înregistrează-te pentru a posta un comentariu.

Alte articole din Monden
Cele mai citite
Azi
Săptămânal
Lunar

Newsletter

Cele mai comentate
Felicitari pentru femei deosebite
-3°
Bucuresti
-2°
Bucuresti-zona centrala
-5°
Bucuresti-zona periferica
-4°
Alba Iulia
-3°
Alexandria
10°
-2°
Arad
-3°
Bacau
-2°
Baia Mare
-5°
Bistrita
-2°
Botosani
-3°
Braila
-5°
Brasov
-2°
Buzau
-3°
Calarasi
-4°
Cluj-Napoca
Constanta
-4°
Craiova
-5°
Deva
-3°
Drobeta-Turnu Severin
-4°
Focsani
-2°
Galati
-3°
Giurgiu
-2°
Iasi
-8°
Miercurea Ciuc
10°
-2°
Oradea
-3°
Piatra Neamt
-2°
Pitesti
-4°
Ploiesti
12°
-3°
Resita
-3°
Rimnicu Vilcea
-2°
Satu Mare
-6°
Sf. Gheorghe
-6°
Sibiu
-4°
Slatina
-4°
Slobozia
-4°
Suceava
10°
-2°
Timisoara
-4°
Tirgoviste
-6°
Tirgu Jiu
-4°
Tirgu Mures
-1°
Tulcea
-3°
Vaslui
-3°
Zalau
21 apr